ECR Car Retail is een onafhankelijke autogroothandel met nieuwe wagens en jonge tweedehands. Wij zijn al meer dan 20 jaar een belangrijke aankoopbron voor dealers, autoverhuurbedrijven en onafhankelijke handelaars in heel Europa.

Onze prioriteit is de rentabiliteit van onze klant

Wij bieden geen auto’s aan via onze website. Zo vermijden we dat ons aanbod veelvuldig wordt gekopieerd en op diverse internetplatforms wordt aangeboden.

Als groothandelaar willen en moeten we de ambitie hebben om onze klanten rentabiliteit te garanderen op de auto’s die zij bij ons aankopen. Zo bouwen we aan een vertrouwensvolle relatie op lange termijn.

Zekerheid

Wij leveren ALTIJD wat u bij ons bestelt. Eenvoudigweg omdat wij enkel auto’s aanbieden die ook effectief door ons zijn aangekocht en waarvan alle documenten in ons bezit zijn.

Transparantie

Eerlijkheid staat bij ons hoog in het vaandel. U mag er op rekenen dat u correct en volledig geïnformeerd wordt over de auto’s die u bij ons aankoopt. Alle gegevens omtrent bouwjaar, garantiestart, garantietermijn, enzovoort worden vermeld op onze documenten.

Geen verrassingen, want daar houden we zelf ook niet van. Misschien concurreren anderen dan wel met onze prijzen, maar wij zetten dat stapje extra: u kan ALTIJD rekenen op onze steun en volledige medewerking. Voor wat dan ook.
Impressies van onze kantoren, onze parking met onze voorraad en ons team.

Wilt u met ons samenwerken?

Neem dan contact op via ons aanvraag formulier, bel ons of breng ons een bezoek. Een team van 16 commerciële, logistieke en administratieve medewerkers zal u hartelijk verwelkomen. De koffie staat altijd klaar.

Een ijzersterk
team als basis

C.E.O. Guy Van Isterdael
+32 3 870 76 77
+32 476 27 97 01
guy@ecrb.be
C.F.O. Edwin Alenis
+32 3 870 80 42
edwin@ecrb.be
Chief Purchase Department Olivier Van Heghe
+32 3 870 80 48
+32 476 79 11 16
olivier@ecrb.be
Purchase Manager Tom Ketelers
+32 472 36 10 06
tom@ecrb.be
Purchase Manager Office Barcelona Bruno Pollet
+34 673 727 221
bruno@ecrb.be
Key Account Manager D/A/CH Björn Chowanitz
+32 3 870 76 76
+32 491 22 93 25
bjorn@ecrb.be
C.C.O. Philip Dury
+32 3 870 80 40
+32 475 32 12 31
philip@ecrb.be
Commercial Assistant Ilse Clijsters
+32 3 870 80 43
ilse@ecrb.be
Operations & Purchase Assistant Tom Goris
+32 3 870 80 52
+32 497 15 55 07
tomgoris@ecrb.be
Key Account Manager Rachid El Amri
+32 3 870 76 74
+32 471 12 04 97
rachid@ecrb.be
Marketing Manager Jorgen Henin
+32 3 870 80 45
+32 472 41 48 56
jorgen@ecrb.be
Parking & Logistics Anja De Neve
+32 473 28 10 93
anja@ecrb.be
Key Account Manager Frederic Tshikoyo
+32 3 870 76 79
+32 478 66 15 93
frederic@ecrb.be
Purchase Manager Italy Lillo Scibetta
+32 486 57 53 72
lillo@ecrb.be

Contacteer ons

Bedankt voor je inschrijving

Om je nog beter van dienst te zijn, ontvangen we graag nog enkele bijkomstige gegevens

Bedrijfsgegevens

  •  
  •  
  • http://

Uw gegevens

Ik heb interesse in volgende merken*:

Hoeveel wagens heeft u in stock?


Bedankt voor je inschrijving

Er was een probleem met het verzenden van uw aanvraag

OK

Er was een probleem met het verzenden van uw aanvraag

OK