Onze prioriteit is de rentabiliteit van onze klant

Wij bieden geen auto’s aan via onze website. Zo vermijden we dat ons aanbod veelvuldig wordt gekopieerd en op diverse internetplatforms wordt aangeboden.

Als groothandelaar willen en moeten we de ambitie hebben om onze klanten rentabiliteit te garanderen op de auto’s die zij bij ons aankopen. Zo bouwen we aan een vertrouwensvolle relatie op lange termijn.

Zekerheid

Wij leveren ALTIJD wat u bij ons bestelt. Eenvoudigweg omdat wij enkel auto’s aanbieden die ook effectief door ons zijn aangekocht en waarvan alle documenten in ons bezit zijn.

Transparantie

Eerlijkheid staat bij ons hoog in het vaandel. U mag er op rekenen dat u correct en volledig geïnformeerd wordt over de auto’s die u bij ons aankoopt. Alle gegevens omtrent bouwjaar, garantiestart, garantietermijn, enzovoort worden vermeld op onze documenten.

Geen verrassingen, want daar houden we zelf ook niet van. Misschien concurreren anderen dan wel met onze prijzen, maar wij zetten dat stapje extra: u kan ALTIJD rekenen op onze steun en volledige medewerking. Voor wat dan ook.
Impressies van onze kantoren, onze parking met onze voorraad en ons team.

Wilt u met ons samenwerken?

Neem dan contact op via ons aanvraag formulier, bel ons of breng ons een bezoek. Een team van 16 commerciële, logistieke en administratieve medewerkers zal u hartelijk verwelkomen. De koffie staat altijd klaar.

Een ijzersterk
team als basis

C.E.O Guy Van Isterdael
+32 3 870 76 77
+32 476 27 97 01
guy@ecrent.be
Head of Purchase Frans Kemper
+32 3 870 76 79
+32 473 70 32 15
frans@ecrent.be
Purchase Olivier Van Heghe
+32 3 870 80 48
+32 476 79 11 16
olivier@ecrent.be
C.F.0 Edwin Alenis
+32 3 870 80 42
edwin@ecrent.be
Sales D/A/CH Bjorn Chowanitz
+32 3 870 76 76
+32 491 22 93 25
bjorn@ecrent.be
Sales FR Christian Posa
+32 3 870 80 44
+32 492 73 92 91
christian@ecrent.be
Sales FR Johnny Decrem
+32 870 80 49
+32 472 60 27 76
johnny@ecrent.be
Business Development Serge Borremans
+32 870 80 41
+32 473 26 11 66
serge@ecrent.be
Sales BENELUX Mathieu Boucherie
+32 3 870 76 72
+32 473 73 33 68
mathieu@ecrent.be
Commercial Assistant Charite Vertenten
+32 3 870 76 78
charite@ecrent.be
Commercial Assistant Astrid Coens
+32 3 870 80 53
astrid@ecrent.be
Logistics Garrit Joos
+32 3 870 80 45
garrit@ecrent.be
Accountant Heidi Constandt
+32 3 870 76 74
heidi@ecrent.be
Assistant Accountant Steve Van Der Wilt
+32 3 870 76 75
steve@ecrent.be

Aanvraag formulier

Bedrijfsgegevens

Bedrijfsnaam:*
BTW nummer*
Straat / Nr:   *
Postcode / Gemeente:   *
Land:*
Tel:*
Fax:
E-mail:*
Website:http://

Uw gegevens

Voornaam:*
Familienaam:*
Tel:
E-mail:*


Ik heb interesse in volgende merken*:

Hoeveel wagens heeft u in stock?*


Aanvraag verzenden